مسابقه جام بسکتبال

شکست، پل پیروزی است

همه‌­ی ما این جمله را شنیده‌­ایم و در نشیب و فراز زندگی بارها و بارها از این پل گذشته‌­ایم. اما گاهی باورمان نیست که شاهد این تجربه­‌ی گران­ سنگ در یک رقابت بسکتبال باشیم. حدود یک ماه پیش سید محمد عربی زنجانی و عرفان توکلی از بین تمام دانش‌­آموزان مدرسه دو تیم را ساخته و پرداخته کردند تا مدرسه این بار شاهد سه مسابقه­‌ی بسکتبال بین این دو تیم باشد.

 

مسابقه­‌ی نخست در روز شنبه،11/بهمن/93، با داوری جناب آقای غفاری، دبیر ورزش، و کمک محمد سپهر معزی عظیمی برگزار شد. ابراهیم شیخ در آن بازی خوش درخشید و با کسب 12 امتیاز، ارزشمندترین بازیکن زمین بود. تیم مقابل که انتظار چنین شکستی را نداشت عزمش را جزم کرد که از این شکست پلی برای پیروزی در مسابقه‌­ی دوم بسازد و ساخت.

گرچه تیم عرفان توکلی با درخشش شیخ و هوشمندی عرفان توانسته بود بازی نخست را با نتیجه­‌ی 19-17 به سود خود تمام کند اما در بازی دوم این دو بازیکن توسط محسن و پارسا مهار شدند و مسابقه­‌ی دوم با نتیجه­ی 10-7 به سود تیم محمد زنجانی تمام شد.

 

حالا سرنوشت این رقابت به بازی روز شنبه، 25/بهمن/93 وابسته است. این دو بازی به بازیکنان هر دو تیم این مجال را داد تا زیر و بم حریفشان را خوب بشناسند و برای بازی سوم از هر جهت آماده باشند.

پیش‌­بینی نتیجه‌­ی مسابقه‌ی سوم بسیار دشوار است و ما فقط می­‌توانیم تا شنبه، 25/بهمن/93 صبر کنیم.

دسته‌بندی صفحه‌ها: